top of page

Silmade püsimeik ehk mikropigmenteerimine

Silmade püsimeik ehk püsiv silmalainer on mikropigmenteerimise tehnika, mis asendab kliendi vajaduse igapäevast silmapliiatsit kanda. Püsiva silmalaineri protseduuri käigus kasutatakse spetsiaalset pigmenteerimise masinat ja pigmente. Kasutatuimad toonid on tumepruun ja must.  Kuigi tegu on püsimeigiga, siis alati värske tulemuse hoidmiseks tuleks piirkonda umbes iga 2-5 aasta tagant värskendada. 

Kui teile meeldib kanda silmapliiatsit, säästke igal hommikul väärtuslikku aega täiusliku püsilaineriga, mis ei määrdu ka kogu päeva jooksul. Muutke visuaalselt oma silmade kuju ja suurust Sulle sobival ja võimalikul viisil. Silmade püsimeik on suurepärane poolpüsiv lahendus naistele, kellel on nägemishäired, allergiad, aktiivsed eluviisid, määrduma kippuv meik, minimaalsed ripsmed või kellel ei ole lihtsalt

aega seda igapäevaselt peale kanda. Uusimate tehnikate abil

tekib protseduurist minimaalne turse ja vähene valu- me hindame kliendi mugavust ja kasutame protseduuri käigus valuvaigistavat geeli. 

Pakume silmade püsimeiki kahes eri tehnikas. Klient saab valida, kas soovib äärmiselt õhukest ja loomulikku tulemust- sellisel juhul tuleks valida protseduuriks ripsmetevaheline lainer, mis visuaalselt tihendab ripsmete efekti ning sügavdab pilku ja seda kõike kõige naturaalsemal moel.

Kui kannate regulaarselt meiki ja soovite, et teie silmapliiats rohkem silma paistaks, siis hajutatud stiilis silmalainer on kindlasti teile!  Tulemuseks on kaunis varjutusega suitsune efekt  koos visuaalselt tihedamate ripsmetega. 

Tehnika osas otsuse langetamisel suhtle ALATI oma püsimeigikunstnikuga. Räägi talle oma muredest ja 

 selgitage koos välja, millist  stiili soovite.

Saate koos erinevaid näiteid vaadata,

et kunstnik saaks võimalikult täpselt

aimu teie soovidest. 

Vastunäidustused püsimeigile: hepatiidi kõik vormid,

kasvajad, hiv, põletikulised reaktsioonid nahal,

 kalduvus keloidarmide tekkele.

Kahtluste korral pea nõu oma raviarstiga. 

IMG_9758.JPG

Silmade püsimeik ''Hajutatud silmalainer'' / Püsimeigimeister Cärolin

eZy Watermark_22-09-2023_02-32-03-6010PM_edited.png

Silmade püsimeik ''Ripsmetevaheline lainer'' / Püsimeigimeister Cärolin

Miks tuleks valida silmade püsimeik?

aja kokkuhoid

Püsivalt tehtud silmalainer mitte ainult ei näe vapustav välja, vaid on ka suurepärane aja kokkuhoid. Võite päevale enesekindlalt ka ilma lisameiki kasutamata vastu astuda ning seejuures ikkagi võrratu välja näha.

Täiustab ripsmeid

Kui teil on hõredad ja õhukesed ripsmed, mida on vaevu näha, olete kindlasti poelettidelt proovinud juba tulutult kõiki eri ripsmetušše ja seerumeid, et tulemust parandada. Need võivad olla ajutselt abiks, kuid  püsiv silmalainer, mis visuaalselt tihendab Sinu ripsmeid ja sügavdab pilku, on see mida Sa tegelikult vajad- Ärka igal hommikul juba rõhutatud pilguga ja astu päevale vastu kaunina ka ilma lisameiki kasutamata.

Allergia 

Kui teil on allergia teatud koostisosade suhtes, mida sageli  sisaldavad erinevad kosmeetikatooted,, on püsimeik heaks alternatiiviks. Iga kord kui proovite uut toodet ei pea te allergilise reaktsiooniga riskima. Lisaks sellele suudab iga püsimeigikunstnik, põhjalikult kliendiga  konsulteerides, saavutada igale kliendile soovitud tulemuse. 

bottom of page